![Hastaların İstek ve Önerilerini dinlediler](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2019/07/ÇİMENNNNNNNN.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Başhekim Dr. Öğr.Üyesi Orhan ÇİMEN ile Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nurcan KEÇECİ ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Nesrin BAŞAKIN; Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesinde , yataklı servis ve acil serviste tetkik ve tedavileri yapılan hastaların istek ve önerilerini alarak geçmiş olsun dileklerini ilettiler.
Ayrıca birimdeki görevli personelleri de ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.
Haber: Haber Merkezi