![BOZÇALI KÖYÜNDE ‘PİKNİK ŞÖLENİ ‘ DÜZENLENDİ.](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2019/08/piknikkk.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
İlçemiz Bozçalı Köyünde birlik ve beraberlik duygularımızı güçlendirmek için düzenlenen programa ; Erzincan Valisi Ali ARSLANTAŞ, Erzincan Milletvekilleri Süleyman KARAMAN ve Burhan ÇAKIR, İliç Kaymakamı Hicabi AYTEMÜR, Belediye Başkanı Mustafa GÜRBÜZ, Ak Parti Şişli İlçe Başkanı Fuat GÜNDAY , İl Genel Meclis Üyeleri; Kadir YILDIRIM ve Muharrem SÖNMEZ,Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Mehmet TAŞ,İlçe Belediye Encümenleri; Ahmet ÇELİK, Musa Erhan SOY, daire amirleri, köy dernek başkanları, köy muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Haber: Haber Merkezi