![Çayırlı günlük 300 maske üretimine başladı](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/çayyy.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Erzincan’ın Çayırlı İlçesinde covid 19 tedbirleri kapsamında Kaymakam Ömer Büyükergene himayesinde Halk eğitim müdürlüğüyle ve gönüllü kursiyer vatandaşların katılımlarıyla günlük 300 adet maske üretimine başlandı.
Haber: Haber Merkezi
18 Nisan 2020 - 9:27
/ 559 views kez okundu.Erzincan’ın Çayırlı İlçesinde covid 19 tedbirleri kapsamında Kaymakam Ömer Büyükergene himayesinde Halk eğitim müdürlüğüyle ve gönüllü kursiyer vatandaşların katılımlarıyla günlük 300 adet maske üretimine başlandı.
Haber: Haber Merkezi