Uzi Müzikleri

Gündem24

ERGAN DAĞI KAYAK YARIŞLARINDAN TAM NOT ALDI

148 views
22 Ocak 2022 - 10:14
ERGAN DAĞI KAYAK YARIŞLARINDAN TAM NOT ALDI

Türkiye Kayak Federasyonu tarafından Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezinde düzenlenen Alp disiplini 12, 14 ve 16 yaş altı eleme yarışları sona erdi. 26 ilden 400 sporcunun katılımıyla yapılan yarışlarda dereceye giren sporcular Türkiye liglerinde mücadele etme hakkı kazandı.

Türkiye Kayak Federasyonu tarafından Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezinde düzenlenen Alp disiplini 12, 14 ve 16 yaş altı eleme yarışları sona erdi. 26 ilden 400 sporcunun katılımıyla yapılan yarışlarda dereceye giren sporcular Türkiye liglerinde mücadele etme hakkı kazandı.

Slalom ve Büyük Slalom kategorisinde yapılan yarışlarında büyük çekişme yaşandı.

Yarışların sonunda dereceye giren sporculara, madalyaları Erzincan Vali Vekili Yunus Emre Temel, Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu ve protokol üyeleri tarafından verildi.

Ergan Dağı Kayak Merkezinden ve organizasyondan övgüyle bahseden Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto tesisler, pist ve güvenlik önlemlerinde tüm ayrıntıların düşünüldüğünü ve sporcu gruplarının Erzincan’dan memnun ayrıldıklarını söyleyerek, misafirperverlikten dolayı il protokolüne ve Kayak Federasyonu Erzincan temsilciliğine teşekkür etti. Oto bu tür organizasyonları Erzincan’da düzenlemeye devam edeceklerini dile getirdi.

Alp Disiplini Slalom yarışlarında dereceye giren sporcular şöyle;

12 yaş altı kızlar:

  1. Ayşe İdil Aydın
  2. Arya Döven
  3. Nicole Kalomiti

12 yaş altı erkekler:

  1. Eren Okumuş
  2. Murat Alp Özkan
  3. Muhammed Emir Keskin

14 yaş altı kızlar:

  1. Nisa Kocagözli
  2. Tuana Özmel
  3. Beren Kolbakır

14 yaş altı erkekler:

  1. Mustafa Baha Barkın
  2. Gökmen Sumbas
  3. Arda Joshua Gogek

16 yaş altı kızlar:

  1. Lal Tütüncüoğlu
  2. Nehir Darel
  3. Sueda Sultan Evcil

16 yaş altı erkekler:

  1. Ulaş Özkan
  2. Alaaddin Devir
  3. Saim Tosun

Alp Disiplini Büyük Slalom yarışlarında dereceye giren sporcular ise;

12 yaş altı kızlar:

  1. Nazlı Zamur
  2. Nicole Kalomiti
  3. Büşra Arda Köşedar

12 yaş altı erkekler:

  1. Mehmet Akif Emeç
  2. Kerem Saydam
  3. Şevket Alp Özmel

14 yaş altı kızlar:

  1. Tuana Özmel
  2. Betül Cemre Buzlak
  3. Nisa Kocagözli

14 yaş altı erkekler:

  1. Arda Joshua Gogek
  2. Yiğit Eren Kurt
  3. Anıl Özaydın

16 yaş altı kızlar:

  1. Nehir Darel
  2. Eylül Kocapaşa
  3. Lal Tütüncüoğlu

16 yaş altı erkekler

  1. Ahmet Eren Tosun
  2. Yekta Doruk Ergin
  3. Berat Bostancı
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
PİYASALARDA SON DURUM
  • DOLAR
    -
    -
    -
  • EURO
    -
    -
    -
  • ALTIN
    -
    -
    -
  • BIST 100
    -
    -
    -

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

replica watches

escort in dubainutten in spandauhd pornseks hikayelerisex hikayeleriporn izlebit lymarmaris escort