![Erzincan halkının kullanması için 3200 LT EL ANTİSEPTİĞİ üretimi yapıldı](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/ünnüüüğğ.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik ve Kimya Bölümlerindeki Akademisyenlerin katkılarıyla tüm Erzincan halkının kullanılması için 3200 LT EL ANTİSEPTİĞİ üretimi yapıldı.
Haber: Haber Merkezi
07 Nisan 2020 - 9:24
/ 595 views kez okundu.Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik ve Kimya Bölümlerindeki Akademisyenlerin katkılarıyla tüm Erzincan halkının kullanılması için 3200 LT EL ANTİSEPTİĞİ üretimi yapıldı.
Haber: Haber Merkezi