![Erzincan’da kurulan Psikososyal Destek Hattı kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/sağğğ.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Sağlıklı Hayat Merkezi bünyesinde kurulan Psikososyal Destek Hattı kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.
Destek hattında Yeni Koronavirüs ( COVID-19) hastalığı hakkında kendiniz, çocuklarınız ve yakınlarınız için ücretsiz psikososyal destek hizmeti verilirken ayrıca vatandaşlarımızı bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla çeşitli broşürler yaptırılarak halkı bilgilendirilmeye devam ediyor.
Haber: Haber Merkezi