DOLAR 31,5782 % 0.66
EURO 34,3104 % 0.77
GRAM ALTIN 2.148,24 % 2,25
ÇEYREK A. 3.512,36 % 2,25
BITCOIN 2.148.633 8.437
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

ERZİNCANLILAR ‘BİRLİĞİN GÜCÜNE’ DAVET EDİLDİ

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 15:58

/ 205 views kez okundu.
reklam
ERZİNCANLILAR ‘BİRLİĞİN GÜCÜNE’ DAVET EDİLDİ
reklam

Cumhur İttifakı Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN’un ‘Birliğin Gücüne Davet’ temalı toplantısı Erzincanlıların yoğun katılımıyla gerçekleşti. AK Parti ve MHP İl Başkanları, Yönetimi ve üyelerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda Cumhur İttifakı Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN’un adaylığı coşkuyla kutlandı. Programın ardından Dörtyol meydanında kurulan seçim ofisinin açılışı yapıldı.

Cumhur İttifakı Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN’un ‘Birliğin Gücüne Davet’ temalı toplantısı Erzincanlıların yoğun katılımıyla gerçekleşti. AK Parti ve MHP İl Başkanları, Yönetimi ve üyelerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda Cumhur İttifakı Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN’un adaylığı coşkuyla kutlandı. Programın ardından Dörtyol meydanında kurulan seçim ofisinin açılışı yapıldı. Aday tanıtım programı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Ardından şiir ve müzik eşliğinde Erzincan Belediye Başkanı Bekir AKSUN’un adaylığı duyuruldu. Protokol konuşmaları kapsamında ilk olarak MHP İl Başkanı Bilgehan Çağrı ÖZARSLAN bir konuşma yaptı. ÖZARSLAN burada yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Vatanımız, devletimiz, son yedi yılda hiç uğramadığı kadar saldırıya ve ihanete maruz kalmış, dört bir yandan kuşatılmaya, içeriden teslim alınmaya çalışılmıştır. Tüm bunların yanı sıra, dünyayı kasıp kavuran bin bir türlü badire; bölgesel savaşlar, vekâlet savaşları, salgın hastalıklar, ekonomik yıpratmalar ile sürekli sınanmış ve sınanmaya da devam edilmektedir. Ama hiç kimsenin hesap etmediği, unuttuğu hayati bir nokta var. O da Türk milletin feraseti ve özgüvenidir. İşte bu küresel mücadelede Türkiye’yi yutmak isteyen emperyal güçlere karşı ülkemizi adeta fırtınanın ortasından alıp sakin sulara getiren bir mefkûre doğdu. Bu büyük mefkûrenin adı da Türkiye yüzyılı mefkûresidir.  Bu mefkûrenin mimarları cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve liderimiz sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’dir. Tüm Türkiye düşmanlarını, vatan hainlerini, satılmış devşirme işbirlikçileri, vatan, millet ve din düşmanlarını çılgına çeviren bu gücün adı da cumhur ittifakıdır. Bu nadide birlikteliğin Türkiye’yi taşıyacağı yerin farkında olan küresel güçler cumhur ittifakının karşısına irili ufaklı, yerli yabancı ne kadar parti, ne kadar legal ve illegal işbirlikçi varsa hepsini birden dikti.

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimine giderken, seçimden daha bir yıl öncesinde genel başkanımız meclis grup konuşmasında aday belli karar net cumhur ittifakının cumhurbaşkanı adayı cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’dır diyerek duruşunu ortaya koymuştur. Bu kararlı duruşa karşı ilk tepki her nedense Pensilvanyadan ve kandilden gelmiştir. Ardından bu mihraklar adeta sıraya girmiş ve hem sosyal medyada hem de resmi yayın organlarında genel başkanımız üzerinden cumhur ittifakında bir çatlak oluşturmak için ellerinden ne geliyorsa ortaya koymuşlardır. Tek dertleri cumhur ittifakını bölmek, burada bir yara açmak ve Türkiye’yi teslim almak olmuştur. Ancak her zaman olduğu gibi tarih yine bizi haklı çıkarmış, cumhur ittifakının zaferiyle sonuçlanan seçimlerden sonra zillet ittifakı çil yavrusu gibi dağılmıştır. Hatta bu ittifaka mensup bir milletvekili ekranlarda “Allah milletimizi korudu, millet ittifakı kazansaydı bir bakan dahi belirleyemezdik” diyerek hizmet ettikleri mihrakların asıl yüzünü torbadan çıkarmıştır. Bizlere ise gittiğimiz yolun ne kadar haklı genel başkanlarımızın verdiği kararın ne kadar yerinde ve samimi olduğunu açıkça göstermiş oldu.

Biz bu yola çıkarken liderimiz sayın Dr. Devlet BAHÇELİ bizlere şu öğüdü verdi: asla küçük hesaplara takılıp büyük hesapların oyuncağı olmayacağız. Bu düstur ile çıktığımız yolda, az önce saydığım hazımsızlar bizleri hep sağdan soldan çekiştirdi. Fitne ve fesat odakları büyük Türkiye hedefimizi saptırmak için bizleri küçük hesaplarının içine çekmeye çalıştı. Ama bizler, milliyetçi hareket partisinin mensupları olarak liderimizin bize işaret ettiği hedeften asla sapmayacağız. Yılmadan, usanmadan muhterislerin küçük hesaplarına takılmadan hedefe doğru karalı adımlarla ilerleyeceğiz. Çünkü hedef Kızılelma, hedef turan. Hedef Türkiye yüzyılıdır.

Hem ulusal düzeyde hem de yerel düzeyde liderlerimizin ortaya koyduğu ve Türkiye’nin önümüzdeki yüzyılına damga vuracak partiler üstü bu büyük dava siyasetinin anlamını kavrayamamış, içine sindirememiş muhterisler var. Kendilerinin küçük kişisel hesaplarını bu güzide davanın önüne koymak isteyenleri elbette tarih ve kamu vicdanı yargılayacaktır. Kim olursa olsun, nereden gelirse gelsin bu tür muhterislerle bizim yolumuz asla kesişmeyecektir.

Peygamber efendimiz buyuruyor ki; iki kişi bile bir yola çıksanız biriniz bir adım önden gitsin. Burada da liderimiz bize bir yol göstermiştir ve bu yolda hiçbir makam ve menfaat gözetmeden karalılıkla yürümektedir. Bizler de onun arkasından aynı kararlılıkla yürüyoruz. Elbette varacağımız yerin büyük Türkiye olduğunu biliyor ve görüyoruz. Şu anda oturduğumuz koltuklardan niceleri gelip geçti. Bizler de geçip gideceğiz. Tek derdimiz tek hesabımız milletimize hizmettir. Biz en başından beri hep önce ülkem sonra partim sonra şahsım diyerek siyaset yapan bir anlayışın mensupları olarak görevimiz; liderlerimizin büyük emek ve özveri ile yeşerttiği bu narin fidanı dalına yaprağına zarar vermeden büyüterek gelecek nesillere teslim etmek olacaktır. Çünkü biz gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için siyaset yapan bir teşkilatız. Bizim işimiz bölmek değil birliği sağlamaktır. Bizim işimiz yıpratmak değil yaşatmaktır. Bizim işimiz iyiliği emretmek kötüyü engellemektir. Çünkü biz büyük Türkiye yoluna başımızı değil gövdemizi koyduk. Herkes çok iyi bilmeli ki; büyük Türkiye davasından hiç dönmedik ve asla dönmeyeceğiz.

Bildiğiniz üzere önümüzde bir yerel seçim var. 31 Mart günü sandığa gidip oy kullanacağız. Liderlerimizin ortak kararı ile Sayın Bekir AKSUN cumhur ittifakının ortak adayı olarak belirlenmiştir. Bu kararın kendisine ve Erzincan’ımıza hayırlı olmasını rabbimden niyaz ediyorum. Can Erzincan’ımıza daha nice güzel hizmetler sunmasını, Erzincan’ımızın yaşam kalitesinin yüklemesi için omuzlarına yüklenen bu yükü taşıması için Allahtan kendisine güç kuvvet vermesini diliyorum. Kendisinin sorumluluğu iki kat artmıştır. Çünkü artık cumhur ittifakının adayıdır. Yani hem Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN hem de liderimiz sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Sayın Bekir AKSUN’u bu göreve layık görmüşlerdir. Bize düşen görev ise liderlerimizin bu ortak kararı doğrultusunda emanete sahip çıkmak, liderlerimizin yüzünü güldürmek olacaktır. Kendisine bu yolda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun. Memleketimiz Can Erzincan’a hayırlı ve güzel işler yapmayı kendisine nasip etsin.”

Protokol konuşmaları kapsamında bir konuşma yapan AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit ŞİRECİ şu ifadelere yer verdi; “Erzincan’da Cumhur ittifakı olarak Milliyetçi Hareket Partisi’nde ki çok değerli yol arkadaşlarımızla Cumhur ittifakımızın adayı Sayın Bekir AKSUN başkanla, AK Parti’mizdeki çok değerli dava arkadaşlarımızla birlikte yeni bir yola çıkıyoruz. Kendini hizmete adamış, bu ülkenin geleceğinde bizim çocuklarımızın daha rahat, daha güzel, daha yüksek standartlı bir hayatı yaşaması için kendi hayatını bu ülkeye ve bu davaya adamış insanlarız.

Adaylık sürecinde insanlar birbirlerinin önüne geçmeye çalışır. Burada tatlı birtakım rekabetler ve mücadeleler olur. Bu, siyasetin doğasında var ama yeni adaylar belli olduktan sonra, seçim sürecinin startı verildikten sonra artık suhulet, suhunet, nezaket süreci başlar. Bundan sonra bütün kardeşlerimin nezaketle, uhuvvetle, suhunetle kucaklaşmasını rica ediyorum.

Erzincan’da ve Ülkemiz de 1 Nisan günü Cumhur ittifakı olarak büyük başarı öykümüzü ve seçimi coşkuyla kazanmamızın ortaya koyduğu sevinci birlikte yaşamak üzere, sizleri Allah’a emanet ediyorum. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

Ardından bir konuşma yapan AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman KARAMAN şu ifadelere yer verdi; “Bildiğiniz üzere Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Devlet Bahçeli Beyefendilerin birliği ve Cumhur ittifakı bizi hiç olmadığımız kadar güçlü, kuvvetli, azimli ve gayretli bir şekilde yol almamızı sağlamıştır, kendilerine buradan sizlerin huzurunda Bir kez daha şükranlarımızı sunuyorum.

Her zaman söylediğimiz gibi biz hepimiz dostluğun kardeşliğin ve hoşgörünün şehri Erzincanlıyız. Erzincanlı olmakla her zaman gurur duyuyor ve haklı olarak övünüyoruz. Erzincan her devirde ülkemizin önemli siyasetçilerini yetiştirmiş ve ülke siyasetine damgasını vurmuştur. Ülke siyasetine yön veren Cumhurbaşkanı ve Başbakanlarımızla Bakanlarımızla her zaman gurur duyuyoruz. Bu vesile ile son Başbakanımız Sn. Binali Yıldırıma Ülkemize ve Erzincan’a yaptığı hizmetler için teşekkür ediyorum. Erzincan’da yapılan her eserde emeği ve katkısı var kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bu bağlamda Erzincan’ımızın gelişmesinde katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.

Bundan yaklaşık 10 ay gibi bir süre önce ülkemizde bir seçim süreci yaşandı. Erzincan’ımıza yakışır bir şekilde dostluk kardeşlik ve hoşgörü içinde geçti, hepinize ve Erzincanlı hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu seçimin diğer seçimlerden farkı şu oldu ki, Cumhur ittifakı hiç olmadığı kadar daha, güçlü daha sıkı daha dostça birbirine sarıldı. Bu gayretin, sonucunda Cumhur İttifakımız gücüne güç kattı ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçildi. Emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Biz bugün burada bulunarak aynı hevesi, aynı coşkuyu tekrardan sizlerin sayesinde yaşıyoruz, İnşallah yaşamaya devam edeceğiz.

Önümüzde bir yerel seçim süreci var ve biz bu yerel seçimlerde hiç olmadığı kadar büyük bir zafer elde etmek istiyoruz tabi bu zaferi tek başımıza değil yine aynı şekilde Ak Parti, MHP ve diğer ittifak üyelerimizle elde etmek istiyoruz. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN ve Sayın Devlet BAHÇELİ Beyin tekrardan göstermiş olduğu gayret bize tekrardan büyük bir zaferin yaklaştığının göstergesidir. Sizin de bildiğiniz üzere 30 büyükşehrimiz ve 29 ilimizde yine bu gayret içerisinde MHP ile ittifak içerisinde bir seçim süreci yürüteceğiz. Bu seçimlerde biz ayrı gayrı olmadan birlik içerisinde bir süreci daha atlatmak istiyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli ve o zaman ki Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım tarafından; Türkiye’de örnek bir dayanışmanın ve muhteşem bir birlikteliğin temeli atıldı. Cumhur ittifakı olarak, kem gözlere ve art niyetli düşmanlara inat muhteşem bir vahdet oluşturuldu. Kişisel ihtirasları, istek ve tutkuları aşarak, birlik ve beraberliğin tarihini yazdılar. Millet ittifakı darmadağın olurken, birbirlerine düşüp DEM’lenirken, Cumhur ittifakı seçimlere aynı kararlı iradesiyle giriyor. Yurt içi ve Yurt dışı düşmanları, birliğimize kasteden terör örgütleri hayal kırıklığı yaşıyor. Bize düşen, büyüklerin attığı temeli üzerine, bizlerin özenle ve dayanışma içerisinde tuğlaları örmek olacaktır. Bizeler düşen ilmek ilmek örülen bu ittifakı taçlandırmak, seçimleri kazanarak başarıyı liderlerimize hediye etmektir. Bize düşen aynı duyarlılığı, samimiyeti ve birlikteliği ortaya koymak olacaktır. Samimiyetle ve dayanışma içerisinde bu birlik bayrağını yüceltmek olacaktır.

Burada en büyük yük bugün tanıtımını yaptığımız ittifak adayımız Belediye Başkanımız Sayın Bekir AKSUN’a düşmektedir. Ümidim odur ki hem Ak Parti teşkilatı hem de MHP teşkilatı karşılıklı olarak birbirinin hukukunu koruyacak ve kollayacaktır. Her ittifak üyesi ve taraftarının oyuna muhtacız. Unutulmasın ki biz ezelden ebede uzanan ve asla kırılmayacak kardeşlik bağlarına sahibiz. Vatansever olan hiç kimse ile ayrımız gayrımız olmaz olmamalıdır. Kimseye ihtiyacımız yok gibi davranamayız. Herkese ihtiyacımız var, birbirimize Daha çok ihtiyacımız var. Hiç kimsenin kırılmasına incinmesine müsaade etmemeliyiz.

Son seçimde birlikte aldığımız ittifak oylarını geçerek Sayın Devlet Bahçelinin Mersinde Belediye Başkanlığını Cumhurbaşkanımıza hediye edelim dediği gibi bizde en yüksek oyu alarak Erzincan’ımızın Belediye Başkanlığını kazanıp Sayın Cumhurbaşkanımıza hediye edelim istiyoruz. Ben bu duygu ve düşüncelerle sizlere buradan bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum ve diyorum ki birliğimiz daim olsun Rabbim yar ve yardımcımız olsun, Allaha emanet olunuz.”

Ve son olarak konuşan aynı zamanda Cumhur İttifakı Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN burada yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Gönül ve Kültür Coğrafyamızda hayat mücadelesi veren kardeşlerimizi yürekten selamlıyorum. Şükranlarımı sunuyorum. Anadolu’da bin yıldır varoluşumuzun sırrı, tehlikeleri zamanında sezen güçlü duyu, tehditleri kaynağında eriten isabetli duruş ve dokunuştur. En az bunlar kadar önemlisi Milli Birlik, Dirlik ve Kardeşliğimizin müdafaasındaki azim ve kararlılıktır. Üzerinde yaşadığımız coğrafyayı vatan yapan gizem, sahnelenen kahramanlıkların, sergilenen fedakârlıkların, serpilen vatan ve millet sevgisinin içeriğinde mevcuttur. Her insanımıza gönlümüzü açıyor, yüreğimizden bir yer ayırıyoruz. Gönül vermedikçe, gönül bulamayacağımızın farkındayız.

Cumhur İttifakı olarak Milletimize gönlümüzü verdik. Ülkemize de ömrümüzü adamaya hazırız. Gönül eğer bina ise, mimarbaşı muhabbettir dedik. Muhabbetten Muhammed oldu hâsıl, Muhammed siz muhabbetten ne hâsıl. Muhammedi ahlakla, muhabbet ikliminde hep birlikte çok daha güçlü olacağımıza inanıyoruz. Hiç kimseyi öteki görmüyoruz, ötekileştirmiyoruz. Milletimizin tüm güzelliklerini sahipleniyoruz. Tüm değerlerini yüreğimizde taşıyoruz. İnançla da mücadelemizi yapıyoruz. Nitekim Milletimize adanmışlığımız, hesabi değil hasbidir. Bu ilhamla Türkiye’mizin her yerindeyiz. Vatandaşlarımızla buluşuyor, konuşuyor, görüşüyor, dertleşiyor, vuslat sıcaklığında birlikte kucaklaşıyoruz. Boş aslan yatağında tilki gibi kuyruksallayanlara ise gülüp geçiyor, işimize bakıyoruz. Ülkemize ve milletimize, yaşadığımız şehrimize nasıl hizmet edeceğimize odaklanıyoruz.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine hazırlık sürecini dolu dolu geçireceğiz. Hiçbir şeyi şansa ve sürprize bırakmayacağız. Erzincan olarak dimdik ayakta duracağız. Merkezi yönetim ile yerel yönetim tek ses, tek yürek olacak, yerel yönetimler aracılığıyla devletin kasasını, milletin kesesini hiçbir kimseye peşkeş çektirmeyeceğiz. Biz dedik mi yaparız, yaptık mı sonuna kadar da arkasında dururuz. Zamana ve mekâna göre fikir, görüş ve siyaset değiştirmeyiz. Olduğumuz gibi görünmenin, göründüğümüz gibi olmanın sırrı da buradadır. Rüzgârsız havada dönen fırıldağın kimler tarafından üflendiğini bilir, bu üfleyen faziletsiz fırıldakların karşısında dimdik dururuz.  Gerçekleri haykırmaktan korkmayız, korkmayacağız. Zalime zalim, haine hain, katile katil, kahramana da kahraman demeyi sürdüreceğiz. Çalışmaktan yorulmayacağız. Vatan ve Millet sevdamızdan asla vazgeçmeyeceğiz. Çünkü biz Türkiye Yüzyılı diyen Cumhur İttifakının yılmaz neferleriyiz. Biz parmak ile sayılmayan, kırmak ile tükenmeyen, vurmak ile düşmeyen Cumhur İttifakıyız. Güçlü Yasama, kararlı Yürütme, uyumlu Belediye diyoruz. Ayırmadan, ayrışmadan yerelde iktidar, ülkede istikrar iradesindeyiz.

Aklın yolu birdir. Genelden yerele birlik, ülkede yönetimde dirlik, anlayış ve amacındayız. Merkezden yerele istikrarı bozmadan umuda doğru yürüme azmindeyiz. Cumhur İttifakı varsa elbette umut vardır, ufuk vardır, huzur vardır, ruh vardır, duruş vardır, milli hedeflere ulaşılmasında inşallah mukadder olacaktır. Gözlerini açan, bununla da kalmayıp ayağa kalkan dev Cumhuriyetin Türkiye Yüzyılında, Türk devrine imza atacaktır. Türk Milletinin desteği ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin ivmesi ve itici gücüyle Türk ve Türkiye Yüzyılı hedefleri birer birer hayata geçecek ve tarihin akışına yön verecektir. Elbette yapacağız, hep birlikte başaracağız. Çılgın Türklerin yeni Yüzyıl Destanını hep beraber yazacağız.

Filistin halkının nehir gibi kanı akmakta, mazlumların feryadı sadece ilk kıblemiz nurlu gökyüzünde değil Dünyanın tamamında yankılanmaktadır. İsrail saldırıları hiçbir kural, hiçbir insaf, hiçbir sınır tanımadan devam etmektedir. Filistinliler zorla yerlerinden, yurtlarından, yuvalarından çıkarılmak istenmektedir. Batı ikiyüzlü ve çifte standartlıdır. Türkiye Cumhuriyetinin hiç kimseye eyvallahı yoktur. Hiçbir odakla al takke ver külah içinde de değildir. Zulme sessiz kalmak, aynı zamanda ortak olmak demektir. Herkes sussa da biz susmayacağız, sessiz kalmayacağız, zalime zalim demekten ödün vermeyeceğiz. Emperyalizme, faşizme, siyonizme sonuna kadar tepki göstereceğiz. Biz Müslüman Türk Milleti olarak, din kardeşlerimizin ve soydaşlarımızın her zaman ve her fırsatta yanı başında olacağız. Biz Dünya’ya Cumhur İttifakı olarak haçlı emellerinin mevzisinden değil, hilalin nurundan bakıyoruz. Hem Türk Asrı diyoruz, hem de mukaddesatımızın onurunu koruyoruz. Hem Türküz, hem de Müslümanız. Yunus olur mazlumu kucaklarız, yavuz olur haine ve zalime karşı tavrımızı ve tarafımızı gösteririz.

Tüm kalbimle söylüyorum; evet ben Milliyetçi Hareket Partisinin adayıyım. Bir o kadarda AK Partinin adayıyım. Ben Devlet Bahçelinin ve Recep Tayyip Erdoğanın adayıyım. BEN CUMHURUN ADAYIYIM

Bu Milli birlik ve dayanışma ruhunun refakatinde, sizlerden aldığım güç ve destekle şehrimizin büyüme, kalkınma ve yükselme hedeflerine, milletine ve devletine sevdalı bu yüreklerin marifetiyle daha da güçleneceğiz şehrimizi daha ileriye hep birlikte taşıyacağız. Sizlerin gösterdiği bu teveccühe ve yakın alakaya, aynı şekilde taşıdığınız heyecan ve kararlılığa içtenlikle teşekkür ediyor, birlik ve beraberliğimizin taçlanarak devam etmesini diliyorum. Cumhur İttifakı olarak canla başla Erzincan’ımızın ve Türkiye’mizin geleceğini huzur ve güven içinde kurmaya hem kararlıyız hem de muktediriz.

Rabbim birliğimizi daim etsin. Rabbim yolumuzu açık etsin. Rabbim bizlere güç kuvvet versin. Katılımızdan, heyecanınızdan kararlılığınızdan, güveninizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizleri onurlandırdınız, şeref verdiniz. Erzincan’ımız için daha çok çalışacağız. Çünkü daha yapacak çok işimiz var. Hepiniz Allah’a emanet ediyorum. İyi ki varsınız.”

Birliğin Gücüne Davet programı Cumhur İttifakı Erzincan Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN’un misafirlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ile MHP Genel Başkanı Dr. Devlet BAHÇELİ’nin bulunduğu birer tablo takdimiyle sona erdi. Programın sonunda Cumhur ittifakının Dörtyol meydanında kurulan seçim ofisinin açılışına geçildi. Cumhur İttifakı protokol üyelerinin katılımıyla seçim ofisinin kurdelesi kesilerek kutlama yapıldı.

reklam

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.