Uzi Müzikleri

Gündem24

“HAYDİ ERZİNCAN ŞİMDİ İNDİRİM ZAMANI”

“HAYDİ ERZİNCAN ŞİMDİ İNDİRİM ZAMANI”
155 views
31 Aralık 2021 - 11:13

MÜSİAD Erzincan İl Başkanı Ertan Buyruk MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı’nın yapmış olduğu çağrıya Erzincanlı iş adamlarından da ilk adımın atıldığını belirterek Erzincan’da ticaret yapan tüm tüccar ve üreticilere “Haydi Erzincan Şimdi İndirim Zamanı” diyerek çağrısını yeniledi.

MÜSİAD Erzincan İl Başkanı Ertan Buyruk MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı’nın yapmış olduğu çağrıya Erzincanlı iş adamlarından da ilk adımın atıldığını belirterek Erzincan’da ticaret yapan tüm tüccar ve üreticilere “Haydi Erzincan Şimdi İndirim Zamanı” diyerek çağrısını yeniledi. Başkan Buyruk ayrıca MÜSİAD Erzincan olarak Vizyoner 21 programına üyeler ile katılım sağladıklarını belirterek değerlendirmede bulundu. Başkan Buyruk konular hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “100 bine yaklaşan MÜSİAD iş dünyasının yaptığı indirim çağrısına çok kısa zamanda karşılık bulmuştur. MÜSİAD Genel Başkanımız Sayın Mahmut ASMALI’nın yapmış olduğu çağrıya Müstakil Sanayici ve İş Adamları tarafından ilk adım atıldı. Kampanyamız “Haydi Türkiye Şimdi İndirim Zamanı“ sloganı ile tüccar ve üreticiler arkadaşlar olumlu yönde yaklaşım göstererek indirimlerin startı verilmiş oldu.

Erzincan MÜSİAD olarak bizde burada sizlerin aracılığı ile “Haydi ERZİNCAN şimdi indirim zamanı “ diyorum.

Döviz kurlarının bir süredir olumsuz yükselmesine bağlı olarak fiyat artışı gösterilmişti, şimdi ise hükümetimizin kur koruma mevduat hamlesiyle piyasalarda Türk Lirasına olan güven sağlamıştır.  Döviz yükselişinde birim fiyatların da artış gösteren firmalar, şimdi düştüğünde fiyatları tekrar aşağıya çekmeleri çok doğru olacaktır. Çünkü nihai tüketici bunu bekliyor ve takip ediyor. Ben buradan sizler aracılığıyla Tüketici kardeşlere de, amcalara, teyzelere, beylere, bayanlara sesleniyorum, lütfen alışverişlerinizde daha dikkatli ve seçici yapınız. Çünkü sizler tüketiminizi daha bilinçli yaparsanız satıcı rafına koyacağı ürünü iki defa düşünerek koyacaktır. Alışverişinizi aceleye getirmeden etiketlerin kıyaslamasını, kaliteli ürünün ucuza raflarda yer almasına, sizlere sunulan hizmetin içeriğine bakarak alım yapınız. Ki bakkal, manav, maket, zücaciye, kunduracı, beyaz eşya Satıcısı, lokantacısı, tekstilcisi vs. tüm satıcılar istedikleri zaman etiketlerle oynayıp yükseltmesinler. Sizler seçici olun ki hizmete önem veren dürüst esnaf daha da çoğalarak artsın.

Basımımızın güzide temsilcileri, 22 Aralık 2021 İstanbul Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirilen Vizyoner 21 programına Erzincan 4 MÜSİAD üyelerimiz ile katılım sağladık. Oldukça verimli geçen programa Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa VARANK, konunun uzmanları yöneticiler, dalında uzman CEO lar vs bilim adamları sunum yaptılar.     Buradan Vizyoner 21 hazırlığını yapan icra kurulu Başkanı Erkan Gül beyefendiye ve hazırlanmasında emeği geçen tüm MÜSİAD yönetim kurulu üyelerine teşekkürü borç biliyorum. Bu tür organizasyonlar gösteriyor ki MÜSİAD olarak ne kadar büyük bir aileyiz.

Ülkemizin ihtiyacı olan üretim ancak ki birlikte atılan adımlar ile olacaktır. Güçlü Türkiye istihdamı sağlayacak, üretimi sağlayacak, sanayiyi geliştirecek tüccarlarla olacak. Ekonomimizin birilerin elinde olmaması için üretim şarttır. Ben bunu MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği) de gördüm. Erzincan da gelişmekte olan OSB’nin daha da büyümesi için var gücümüzle çalışacağız. Biz biliyoruz ki ne kadar çok üretim olursa dışa bağlılığımız azalacak, dövize bağlı ithalatımız azalacak güçlü Türkiye gerçekleşmiş olacak.

Bu duygu ve düşünceler ile daha güçlü Türkiye ve daha güçlü Erzincan için el ele vererek çalışalım.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.