![İliç Balkaya Köyünde Aşure Etkinliği Düzenlendi](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2019/10/BAL.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Erzincan İlçesi Balkaya Köyü’nde Muharrem ayı dolayısıyla aşure etkinliği düzenlendi. Programa; Kaymakamı Hicabi AYTEMÜR, Belediye Başkanı Mustafa GÜRBÜZ, İliç Dernekler Federasyon Başkanı Hüseyin Cahit TATAR, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Mehmet TAŞ, İl Genel Meclis Üyeleri; Kadir YILDIRIM ve Muharrem SÖNMEZ, köy dernek başkanları, köy muhtarları ve vatandaşlar katıldı. Program Aşure ikramının ardından sona erdi.
Haber: Haber Merkezi