![KARA GÜN DOSTU MESLEK LİSELERİ MASKE ÜRETİYOR](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/üretttt.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Karagün Dostu Meslek Liseleri koronavirüs salgınının yaşandığı bu günlerde alkışı hak ediyor. Ülke genelindeki maske ihtiyacına destek olan Meslek liseleri günde 3 bin adet yıkanabilir maske üretimi yapıyor.
Karagün Dostu Meslek Liseleri koronavirüs salgınının yaşandığı bu günlerde alkışı hak ediyor. Ülke genelindeki maske ihtiyacına destek olan Meslek liseleri günde 3 bin adet yıkanabilir maske üretimi yapıyor. Kara gün dostu Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Moda Tasarım Teknolojileri alanı öğretmen ve öğrencileri, günlük 3 bin maske üretimi yaparak ülkenin dört bir yayına gönderiyor.
Haber: Haber Merkezi