![KEMALİYE KÜLTÜR VE DOĞA SPORLARI ŞENLİĞİ](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2019/05/KANYONN.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
tarafından birçok yarışma ve gösteri, ata sporumuz cirit müsabakaları, çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik atölye çalışmaları ve köy gezileri de gerçekleştirilecektir.
Yapılan açıklamada Doğa ve kültür tutkunları 29 Haziran – 2 Temmuz 2019 tarihlerinde 40’ıncı Erzincan Kemaliye Kültür ve Doğa Sporları şenliğine katılmak üzere Doğu’nun saklı Cenneti Kemaliye’ye davet edildi.
Haber: Sebahattin KAPLAN