![Kırmızı siyahlı ekipte hedef 3 puan](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2019/11/yiiirrr.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
24Erzincanspor, Tokatspor hazırlıklarını tamamlayarak yarın ki maça hazır.. TFF 3. Lig 1. Gurupta mücadele eden Anagold 24 Erzincasnpor ,yarın oynayacağı Tokatspor mazında 3 puan alarak çıkışını sürdürmek istiyor.
Üçüncü Ligin 15. haftasında kendi sahasında Tokatspor ile karşılaşacak kırmızı siyahlı ekip zirve yarışını bırakmamak için zorlu maçta 3 puan alarak taraftarına armağan etmek istiyor. Geride kalan haftalarda 24 Erzincanspor topladığı 29 puan ile ligde 2. Sırada yer alırken rakibi Tokatspor ise 3 puan ile 17 sırada yer alıyor.
Haber: Haber Merkezi