![Milletvekilleri Milli İrade Platformu ile bir araya geldi](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/akkkkkppp.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman , Burhan Çakır Erzincan’daki Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanlarının oluşturduğu Milli İrade Platformu ile Tele/Videokonferansta buluştu.
Milletvekili Karaman, Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ; Akşam Erzincan’daki Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanlarının oluşturduğu Erzincan Milli İrade Platformu ile Tele/Video konferansta buluştuk. Erzincan’daki güncel konuları analiz ettik.
Koronavirüs sonrası Erzincan da yapılması gereken önemli konuları tartıştık. Güzel bir toplantı oldu diyerek bir paylaşım gerçekleştirdi.
Haber: Haber Merkezi