![MÜHİMMAT VE YAŞAM MALZEMESİ ELE GEÇİRİLDİ](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2021/10/TUNCELI-VALILIGI-OPERASYON.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Eren-7 (Munzur-Mercan) operasyonu kapsamında, Tunceli-Pülümür Kırsalında gerçekleştirilen operasyonda çok sayıda mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi.
Eren-7 (Munzur-Mercan) operasyonu kapsamında, Tunceli İl Jandarma Komutanlığı tarafından Tunceli-Pülümür Kırsalında gerçekleştirilen operasyonda; 500 adet M-16 fişeği, 52 adet kalaşnikof fişeği, 1 adet kalaşnikof şarjörü, 1 adet kanas dürbünü, 15 adet büyük tüp, 17 adet küçük tüp, 1 adet akü, 2 adet uyku tulumu, 1 adet soba, 50 metre dağcı ipi, 50 kg un ve çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirildi. Bölgede operasyonlar devam ediyor.