![ŞAMPİYONA ÇEYREK FİNAL MAÇLARIYLA DEVAM EDİYOR](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2019/06/ŞAMPİYONA.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Türkiye Muaythai Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Çocuklar Muaythai Şampiyonası, Erzincan’da ikinci gününde hız kesmeden devam ediyor.
Erzincan Merkez spor salonunda kurulan 3 ringde devam eden yüzlerce sporcu derece için ter döküyor. Çeyrek final maçlarının oynandığı müsabakalar renkli görüntülere sahne oluyor.
Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Muaythai antrenörü Selçuk Yener; “ çeyrek final maçlarının oynandığını dile getirerek tüm sporculara başarı dileklerinde bulundu.
Müsabakalara gelen sporcular ise müsabakalarda başarılı olmak için tüm çabayı göstereceklerini söylediler.
10 kategoride 79 siklette yarışan sporcuların müsabakaları 3 ring üzerinde devam ediyor.
Haber:Eren BAYRAK