![SOFYA’DA ERZİNCAN RÜZGÂRI ESTİ](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2021/10/BADMINTON-MILLI-SPORCULAR.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Bulgaristan’da düzenlenen Babolat Bulgaria Open Olimpiyat Puan Turnuvasında Erzincan Milli Sporcular 4 gümüş, iki Bronz Madalya kazanarak Türkiye’nin gururu oldular.
Bulgaristan’da düzenlenen Babolat Bulgaria Open Olimpiyat Puan Turnuvasında Erzincan Milli Sporcular 4 gümüş, iki Bronz Madalya kazanarak Türkiye’nin gururu oldular.
Sofya’da düzenlenen şampiyonada Karışık Çiftlerde Emre Sönmez-Zehra Erdem Gümüş Madalya, Çift kızlarda Cansu Erçetin-Yasemen Bektaş Gümüş Madalya ve İlayda Özelgül- Zehra Erdem Bronz Madalya kazanarak büyük bir başarıya daha imza attılar.