![TURKOVAC 3. DOZ KLİNİK ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2021/11/IL-SAGLIK-TURKOVAC-ASISI.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü 2 doz Sinovac aşısını yaptırıp 3. Doz aşısında Turkovac-CoronaVac klinik çalışması için Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’de gönüllüler çalışmasına katılabileceklerini duyurdu.
Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü 2 doz Sinovac aşısını yaptırıp 3. Doz aşısında Turkovac-CoronaVac klinik çalışması için Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’de gönüllüler çalışmasına katılabileceklerini duyurdu.
Yapılan açıklamada 2 doz Sinovac aşısını yaptırıp 2. Dozun üzerinden 90 gün geçen 18-39 yaş arası gönüllerin çalışmaya katılabilecekleri belirtiliyor. Vatandaşlar Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü Turkovac Aşı Danışma Merkezine 0 446 224 37 83 nolu iletişim numarasından bilgi alabilirler.