SON DAKİKA
hava
Google News

Ulusal kalite etiketleri sahiplerini buldu

Son Güncelleme :

08 Ekim 2019 - 9:34

/ 538 views kez okundu.
reklam
Ulusal kalite etiketleri sahiplerini buldu
reklam

Erzincan Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğünde 7 okulun okul müdürlerine etwınnıg Okulu paketleri, 11 Okulun müdürlerine projelerde göstermiş oldukları başarılardan ötürü etwınnıg Okul levhası ve 12 Öğretmene Avrupa ve Ulusal Kalite Etiketleri verildi. İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün’ün katıldığı törenle etwınnıg Ödülleri sahiplerini buldu.

Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün İşin zor tarafı işi bilen insanlara işi anlatmak ben çokta fazla etwınnıg anlatmayacağım veya anlatırsam da   etwınnıg  sizden daha çok bilmiyorum çünkü Ulusal kalite etiketi bununla birlikte Avrupa kalite etiketi Okul levhalarını sizler aldınız çalışmalarınızla sizlerin gayretleri neticesinde size bilgileri ve ışığında ’da sonunda da bu ödüller geldi.Kıymetli arkadaşlar hepinizin bildiği gibi etwınnıg Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş olan bir topluluktur tabi iki i bu topluluğun öncelikleri vardır öncelikleri iletişim kurmak ki 21 inci yüz yılda ki en önemli olmazsa olmazımız iletişimdir.Yine iş birliği yapmak yine projeler geliştirmek ve asıl sihirli sözcük olan paylaşmak. İşte bunların hepsi üzerine inşa edilmiş olan bir topluluk tabi ki şimdiye kadar yapılan bütün çalışmaların içerisinde en heyecan verici olan çalışma Çünkü bilgiyi paylaşmak. Teknolojiyi bilginin emrine amade kılmak ve neticesinde ortaya çıkan ürünü Avrupa’nın veya Ülkemizin neresinde olursa olsun çıkan bu üründen ortaya bir şeyler ve herkesin de paylaşım neticesinde başta söylediğim gibi bilgi sahibi olması heyecan verici çünkü gerçekten  Öğretmen arkadaşlarımızın ben Okullarımıza gittiğim zaman Okul öncesi özellikle İlk Okul ve Orta Okul Öğretmenlerimizin çok ciddi çok güzel çalışmaları şahit oluyorum. Avrupa da yaklaşık olarak 573 bin Öğretmen bu proje kapsamında çalışma yapıyor. 573 bin bunlar Öğretmen ve bunlar bilgiyi paylaşıyor bunlar iletişim kuruyor bunlar iş birliği yapıyor ve bunlar proje üretiyor neticesinde hepinizde çok iyi biliyorsunuz ki Milli Eğitim Bakanlığımızla bunun tarafı olarak.Milli Eğitim Bakanı yenilik ve Eğitim teknolojileri Genel Müdürlüğünün ukdesinde yapılan bir çalışma aslında 2005 yılında Avrupa da başlıyor biz ise üyeliğimiz 2009 yılından itibaren üyeyiz burada Ulusal kalite etiketi var bu projelerin yapılmasından sonra bir değerlendirmesi var ve bu değerlendirme neticesinde de bir Ulusal kalite etiketi ikincisi Avrupa kalite etiketi ile ödüllendirilmektedir. ilimizde az ince söylediğim gibi çok güzel çalışmalar yapan siz saygı değer arkadaşlarımıza biz müteşekkiriz sahada güzel heyecan verici çalışmalar var sahada sizlerin güzel gayretleri var ve neticesinde bugün. 7 Okulumuza etwınnıg Plaketi vereceğiz 11 Okulumuza etwınnıg okul levhası vereceğiz 12 Öğretmen arkadaşımıza da ulusal ve Avrupa kalite etiketi vereceğiz ben bütün gayretlerinizin içerisinde ayrıca bu çalışmalara da zaman ayırdığınız için Ulusal ve Avrupa kalite etiketi almaya hak kazandığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 

Haber: Sebahattin KAPLAN

 

 

reklam

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.