![Umke Eğitim Programı Tamamlandı](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2019/10/UM.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
14-18 Ekim 2019 tarihleri arasında Erzincan’da 1.Bölge UMKE illeri UMKE Temel Modül salon eğitimi yapılmış olup, 21-24 Ekim 2019 tarihleri arasında Ardahan İli Yalnızçam Kayak Merkezinde UMKE Temel Modül Saha Eğitimi yapılmış ve 8 günlük eğitim programı tamamlanmıştır.
Eğitime Erzincan İlinden 9,Ardahan İlinden 2,Iğdır İlinden 5,Kars İlinden 7 olmak üzere 23 kişi katılmış olup,eğitimler 9 eğitimci tarafından verilmiştir.
Haber: Haber Merkezi