Uzi Müzikleri

Gündem24

Üzümlü’de Bilgilendirme Toplantısı

Üzümlü’de Bilgilendirme Toplantısı
851 views
15 Mayıs 2019 - 22:56

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından Üzümlü İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki tüm öğretmenlere; İlçe Millî Eğitim Müdürü M. Zeki Dumlupınar’ın da katılımlarıyla eTwinning, TÜBİTAK, Erasmus+, Eurodesk, PISA…

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü ARGE Birimi tarafından Üzümlü İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki tüm öğretmenlere; İlçe Millî Eğitim Müdürü M. Zeki Dumlupınar’ın da katılımlarıyla eTwinning, TÜBİTAK, Erasmus+, Eurodesk, PISA ve Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri konusunda bilgilendirme semineri düzenlendi.
Toplantı, Üzümlü Kaymakamı Fatih Acar’ın destekleriyle gerçekleşti. Toplantı sonrasında Kaymakam Acar, İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün’e ve AR-GE ekibine ilçeye vermiş olduğu eğitim ve proje desteği için teşekkür etti. Üzümlü’nün projeler konusunda oldukça istekli olduğunu bundan sonraki süreçte de özellikle AB projeleri ve TÜBİTAK Projeleri konusunda önemli bir merkez haline geleceğini belirterek projeler konusunda her türlü destek ve yardıma açık olduklarını ifade etti.

HABER: MUZAFFER KOŞAN

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.