![Vali Mehmet Makas’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/belll.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Kemaliye Belediye Başkanı Mehmet Karaman, Çağlayan Belde Belediye Başkanı Haydar Şahin, Mollaköy Belde Belediye Başkanı Kemal Şengül ve Altınbaşak Belde Belediye Başkanı Haydar Polat ile; Erzincan Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü ve bağlı birim idarecileri, son Valiler Kararnamesi ile Erzincan Valiliğine atanan Erzincan Valisi Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Haber: Haber Merkezi