![VEFA SOSYAL DESTEK GRUPLARINDAN İLGİNÇ İSTEKLER](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/borrr.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Yaşanan Koronavirüs sürecinde Vefa sosyal Destek gruplarının ülke genelindeki çalışmaları devam ederken ilginç istekler geliyor. Tunceli’de 155 i arayarak sobasının kaldırılmasını isteyen 89 yaşındaki Emine ninenin bu isteği yerine getirildi.
Yaşanan Koronavirüs sürecinde Vefa sosyal Destek gruplarının ülke genelindeki çalışmaları devam ediyor. Tunceli’de 155 i arayan 89 yaşındaki Emine nine evindeki sobasının yerinden kaldırılmasını istedi. Eve giden ekipler Emine nineyi kırmayarak sobasını kaldırdılar. Emine nine ise Vefa Sosyal Destek grubuna teşekkür etti.
Haber: Haber Merkezi