![HİRİK HEMŞİRELER GÜNÜYLE İLGİLİ BİR MESAJ YAYIMLADI](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/heemmm.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Erzincan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Erkan HİRİK Hemşireler günüyle ilgili bir mesaj yayımladı.
Hirik, mesajında şu ifadelere yer verdi; Hemşirelerimizin, yaptığı fedakarlığın paha biçilemez olduğu bu dönemde; göstermiş oldukları mücadelenin farkındayız ve yanındayız. Bizler sağlığa uzanan bu yolda beraber yürüyen çalışma arkadaşlarıyız. Hiçbir koşulda hastalarını ihmal etmeyen özverili, fedakâr ve kahramanca çalışan tüm hemşirelerimizin ” 12 Mayıs Hemşireler Günü”nü kutluyorum.
Haber: Haber Merkezi