![Köse Ve Şiran İlçesi Kaymakamlarından Ziyaret](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/ziyyy-2.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Gümüşhane ili Köse ilçesi Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat ve Şiran İlçesi Kaymakamı Osman Oğuz Ekşi, Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Haber: Haber Merkezi
30 Haziran 2020 - 11:35
/ 476 views kez okundu.Gümüşhane ili Köse ilçesi Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat ve Şiran İlçesi Kaymakamı Osman Oğuz Ekşi, Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Haber: Haber Merkezi