![TUNCELİ BELEDİYE BAŞKANI 1 MAYIS NEDENİ İLE BİR MESAJ YAYIMLADI](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2020/04/tunnnnnyyy.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu mesajında şu ifadeleri dile getirdi ”içinden geçtiğimiz bu zor süreçte sağlık emekçileri başta olmak üzere bütün işçi ve emekçilerin 1 Mayıs birlik mücadele ve dayanışma gününü kutluyorum. İçinden geçtiğimiz bu zor süreçte emeğimizin , irademizin , yaşamımızın gasp edilmesine karşı söz, yetki ,karar haklarımıza sahip çıkalım” dedi.
Haber: Haber Merkezi