![Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan Cemevini ziyaret etti](https://gundem24.com.tr/wp-content/uploads/2020/06/hızzzzz.jpg)
![reklam](/wp-content/uploads/2023/04/REKLAM-ALANI-745X90.jpg)
Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan; Vali Yardımcıları Selçuk Yosunkaya ,Akın Zor ve İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ile birlikte Cemevi’ni ziyaret edip, Cemevi Başkanı Ali Ekber Yurt ve diğer dedelerle sohbet ettiler.
Haber: Haber Merkezi
27 Haziran 2020 - 11:05
/ 856 views kez okundu.Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan; Vali Yardımcıları Selçuk Yosunkaya ,Akın Zor ve İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ile birlikte Cemevi’ni ziyaret edip, Cemevi Başkanı Ali Ekber Yurt ve diğer dedelerle sohbet ettiler.
Haber: Haber Merkezi